EVENTY

Nie wiesz jak zmotywować swoich współpracowników do pracy? A może potrzebny jest Wam wyjazd integracyjny? Nasze Biuro podróży zorganizuje dobrze przemyślany i dostosowany do potrzeb każdej grupy, wyjazd firmowy lub imprezę integracyjną. W czasie takiego wyjazdu gwarantujemy jego uczestnikom doskonałą zabawę, upragniony odpoczynek i co najważniejsze skuteczną integrację współpracowników.

Eventy i firmowe imprezy okolicznościowe pełnią ważną rolę w kreowaniu wizerunku firmy i budowaniu relacji z otoczeniem biznesowym. Każdorazowo tworzymy propozycję dopasowaną do specyfiki działania firmy i wyznaczonych celów biznesowych. Poczynając od realizacji standardowych imprez, a kończąc na niekonwencjonalnych, zjawiskowych wydarzeniach, zawsze zapewniając kompleksową obsługę projektu.

"Ella Tours" organizuje wyjazdy dla firm w kraju oraz za granicą, spotkania motywujące dla pracowników, a także wyjazdy kameralne. Zapewniamy profesjonalna obsługę Klienta, świetną organizację poczynając od noclegów, restauracji poprzez zapewnienie rozrywki, a kończąc na obsłudze szkoleń i konferencji.